AktüelMüzakerelerKıbrıs Konferansı, BM Genel Sekreteri Guterres Başkanlığında Toplanacak | #ConferenceOnCyprus

Cenevre’de 12 Ocak Perşembe günü başlayacak Kıbrıs Konferansı’nın açılışını ve başkanlığını BM Genel Sekreteri Antonio Guterres yapacak. KHA’nın haberine göre Birleşmiş Milletler Genel Sekreteri’nin Sözcüsü Stephane Dujarric, İsviçre’nin Cenevre kentinde perşembe günü gerçekleştirilecek Kıbrıs konferansının açılışını ve başkanlığını Birleşmiş Milletler Genel Sekreteri Antonio Guterres’in yapacağını duyurdu. Bugün bir basın toplantısı düzenleyen Dujarric, Genel Sekreterin 11 Ocak Çarşamba günü Cenevre’ye gitmek üzere New York’tan ayrılacağını bildirdi. Antonio Guterres, Genel Sekreterin 12 Ocak Perşembe günü Kıbrıs’la ilgili konferansın...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısOcak 9, 2017
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Cenevre’de 12 Ocak Perşembe günü başlayacak Kıbrıs Konferansı’nın açılışını ve başkanlığını BM Genel Sekreteri Antonio Guterres yapacak.

KHA’nın haberine göre Birleşmiş Milletler Genel Sekreteri’nin Sözcüsü Stephane Dujarric, İsviçre’nin Cenevre kentinde perşembe günü gerçekleştirilecek Kıbrıs konferansının açılışını ve başkanlığını Birleşmiş Milletler Genel Sekreteri Antonio Guterres’in yapacağını duyurdu.

Bugün bir basın toplantısı düzenleyen Dujarric, Genel Sekreterin 11 Ocak Çarşamba günü Cenevre’ye gitmek üzere New York’tan ayrılacağını bildirdi.

Antonio Guterres, Genel Sekreterin 12 Ocak Perşembe günü Kıbrıs’la ilgili konferansın açılışını ve başkanlığını yapacağını ve cuma günü New York’a geri döneceğini söyledi.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık