Gazedda'nın GündemikoronavirusKıbrıs Cumhuriyeti’ne gelecek belli kişilerden Özel Giriş İzni istenecek

Kıbrıs Cumhuriyeti İçişleri Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı’nın ülke kategorisinde A ve B Kategorisinde olmayan ülkelerden Kıbrıs Cumhuriyeti'ne giriş için Özel Giriş İzni alınması gerektiğini duyurdu.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısAğustos 4, 2020
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF

Kıbrıs Cumhuriyeti İçişleri Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı’nın ülke kategorisinde A ve B Kategorisinde olmayan ülkelerden Kıbrıs Cumhuriyeti’ne giriş  için Özel Giriş İzni alınması gerektiğini duyurdu.

Basın ve Enformasyon Dairesi’nin (PIO) açıklamasına göre, Özel Giriş İzni gereken durumlar şöyle:

(a) Ailenin bir araya gelmesi amacıyla yasal olarak ülkede yaşayan kişilerin ve/veya ülkede ekonomik olarak aktif olanların birinci derecede akrabaları (eş, çocuk, ebeveynler).

(b) Ülkeye gelenlerin uyruğuna bakılmaksızın kamu projelerinin uygulama nedenleri veya diğer önemli uzman taahhütleri için gerekli izin.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık