koronavirusKıbrıs Cumhuriyeti’ne geçişi açmayan hükümet, Türkiye’den turist bekliyor

Güneyde sıfır vaka açıklandığı gün geçiş noktalarının kapalı kalmasını savunan hükümet, hala her gün yüzlerce vaka açıklayan Türkiye'den turistleri Kıbrıs'a davet etti.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMayıs 24, 2020
Şiddete Karşı Yan Yana - LTB

Güneyde sıfır vaka açıklandığı gün geçiş noktalarının kapalı kalmasını savunan hükümet, hala her gün yüzlerce vaka açıklayan Türkiye’den turistleri Kıbrıs’a davet etti.

Turizm Bakanı Ünal Üstel, Kıbrıs’ın kuzeyinin Koronavirüs ile mücadelesinin sona erdiğini belirterek, Türkiye’de yurt dışında tatil yapmak isteyenleri beklediklerini ifade etti.

Üstel, mart ayından itibaren koronavirüsle mücadelede önemli adımlar attıklarını ifade ederek, “36 gündür ülkemizde bir vaka ortaya çıkmadı. Bir başarı hikayesinden bahsediyoruz” dedi.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır.
Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır.
Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır.
Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Gazeddakıbrıs, 2020 ↄ⃝ copyleft