Ekonomi PolitikkoronavirusKıbrıs Cumhuriyeti’ndeki medya da zor durumda!

Kıbrıs Cumhuriyeti'nde yayımlanan 4 günlük gazetenin, korona virüsü nedeniyle uygulamaya konulan kısıtlayıcı tedbirler yüzünden zor durumda olduğu bildirildi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısNisan 7, 2020
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Kıbrıs Cumhuriyeti’nde yayımlanan 4 günlük gazetenin, korona virüsü nedeniyle uygulamaya konulan kısıtlayıcı tedbirler yüzünden zor durumda olduğu bildirildi.

Haravgi gazetesi, yazılı basının korona virüsü tedbirleri nedeniyle büyük yara aldığını ve bugün, Başkanlık Sarayı’nda, Kıbrıs Cumhuriyeti Başkanı Nikos Anastasiadis, Hükümet Sözcüsü Kiriakos Kusios ve yazılı basın temsilcilerinin katılacağı bir toplantı yapılacağını yazdı.

Haberde, Bakanlar Kurulu’nun yarınki toplantısında, basın-yayın organlarına eşit şekilde dağıtılmak üzere 700 bin Euro’luk ödeneğin onaylanmasının beklendiği belirtildi.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık