koronavirusKıbrıs Cumhuriyeti’nde bugün de yeni vaka yok

Kıbrıs Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı bugün de yeni koronavirüs vakasının tespit edilmediğini duyurdu.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMayıs 27, 2020
Şiddete Karşı Yan Yana - LTB

Kıbrıs Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı bugün de yeni koronavirüs vakasının tespit edilmediğini duyurdu.

Kıbrıs Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı yaptığı açıklama ile, bir haftada ikinci kez 0 pozitif koronavirüs vakası ile günü tamamladıklarını duyurdu. Kıbrıs Cumhuriyeti’nde toplam pozitif koronavirüs vaka sayısı 939… Bugün, ülke genelinde toplam 2 bin 640 test yapıldı.

Öte yandan, Mağusa Genel Hastanesi’nde tedavi altında olan 6 kişinin daha taburcu edildiği bildirilirken, bir kişinin durumunun ise ağır olduğu belirtildi.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır.
Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır.
Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır.
Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Gazeddakıbrıs, 2020 ↄ⃝ copyleft