koronavirusKıbrıs Cumhuriyeti’nde 5 yeni vaka

Kıbrıs Cumhuriyeti'nde, Covid-19 tespiti için son 24 saat içerisinde 1289 test yapıldı ve 5 yeni Covid-19 vakası tespit edildi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısHaziran 12, 2020
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Kıbrıs Cumhuriyeti’nde, Covid-19 tespiti için son 24 saat içerisinde 1289 test yapıldı ve 5 yeni Covid-19 vakası tespit edildi.

Kıbrıs Cumhuriyeti’ndeki toplam vaka sayısının 980’e ulaştığını duyuran haber kaynakları, 3 vakanın hali hazırda teyit edilmiş olan vakaların temaslarının izlenmesi sonucunda belirlendiğini kaydetti.

Vakalardan birinin yurt dışından dönen kişilerden olduğu; bir diğer vakanın ise yine yurt dışından dönüş yapıp ilk testi negatif çıkıp evde karantinada olan ve daha sonra semptom göstermesi üzerine tespit edilen pozitif bir vaka olduğu ifade edildi.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık