koronavirusKıbrıs Cumhuriyeti’nde 14, kuzeyde 4 yeni vaka

Sağlık Bakanlıkları yaptıkları açıklamada, bugün Kıbrıs'ın güneyinde 14, kuzeyinde ise 4 yeni vaka tespit edildiğini duyurdu.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısAğustos 25, 2020
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Sağlık Bakanlıkları yaptıkları açıklamada, bugün Kıbrıs’ın güneyinde 14, kuzeyinde ise 4 yeni vaka tespit edildiğini duyurdu.

Sağlık Bakanı Dr. Ali Pilli, son 24 saatte yapılan test sayısının 1503 olduğunu, 4 pozitif vakaya rastlandığını, 6 kişinin taburcu edildiğini açıkladı.

Bakan Pilli, pozitif vakalardan 2 kişinin hava yolu ile ülkemize geldiğini, diğer 2 kişinin daha önce tespit edilen pozitif vakanın temaslısı olduğunu ve bu süreçte gözetim altında olduğunu, Sağlık Bakanlığı ekipleri tarafından temaslı takibinin yapıldığını söyledi.

Öte yandan Kıbrıs Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı, bugün 2 bin 769 test yapıldığını ve 14 yeni Koronavirüs pozitif vakaya rastlandığını duyurdu. 

Açıklamada, toplam vaka sayısının 1474’e yükseldiği de ifade edildi. 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık