AktüelEkonomi PolitikGazedda'nın GündemiÖzel HaberPolitikaKIB-TEK 60 milyon TL borçlandırıldı

Kıbrıs Türk Elektrik Kurumu (KIB-TEK) Bakanlar Kurulu ile beş farklı bankaya 60.000.000 TL borçlandırıldı. Kararda borçlanmaya gerekçe olarak kurumun AKSA’ya olan Aralık ayı faturası ve yakıt ihtiyacının karşılanası belirtildi. 5 farklı banka, 60 milyon Bakanlar Kurulu kararında borç beş farklı banka tarafından verilecek. Toplam 60 milyon tutarındaki borç 12 ay vadeli ve 12 eşit taksitle ödenecek.  
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısOcak 2, 2019
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Kıbrıs Türk Elektrik Kurumu (KIB-TEK) Bakanlar Kurulu ile beş farklı bankaya 60.000.000 TL borçlandırıldı.

Kararda borçlanmaya gerekçe olarak kurumun AKSA’ya olan Aralık ayı faturası ve yakıt ihtiyacının karşılanası belirtildi.

5 farklı banka, 60 milyon

Bakanlar Kurulu kararında borç beş farklı banka tarafından verilecek. Toplam 60 milyon tutarındaki borç 12 ay vadeli ve 12 eşit taksitle ödenecek.

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık