AktüelMüzikYaşamKhruangbin’den dub albümü: Hasta El Cielo

Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısTemmuz 12, 2019
Djumba Hotel & Cafe

Houston çıkışlı psikedelik soul grubu Khruangbin, ikinci albümü Con Todo El Mundo’nun dub versiyonunu yayınlandı

2016’da Record Store Day kapsamında ilk albümü için de benzer bir yayın yapan Khruangbin, albümdeki parçaların farklı bir yaklaşımla yeniden düzenlenmiş versiyonlarının yanı sıra Jamaikalı prodüktör Scientist’in iki remiksine de albümde yer verecek. Grup albümle ilgili paylaştığı duyuruda, basçıları Laura Lee’nin enstrümanı çalmaya Scientist’in Scientist Wins World Cup albümünü dinleyerek başladığına değinildi.

Hasta El Cielo isimli dub albümü bugün yayınlandı. Dead Oceans ve Night Time Stories ortaklığıyla piyasaya çıkan albümde yer alan şarkıları dinlemek için tıklayınız:

Hasta El Cielo

Hasta El Cielo, an album by Khruangbin on Spotify

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır. Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır. Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır. Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Music will never ends..

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır.
Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır.
Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır.
Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Gazeddakıbrıs, 2019©