AktüelEkonomi PolitikGazeddapodHiçbir Yerden HaberlerPolitikaKent Güvenlik Yönetim Sistemi Yasası ve iktidarın gözü – Gazeddapod

Hiçbir Yerden Haberler’in bu bölümünde Hasan Yıkıcı ve Çağdaş Öğüç geçtiğimiz haftalarda yasallaşarak yürürlüğe giren Kent Güvenliği Yasası’nı ve hayatlarımıza girecek olan MOBESE sistemiyle ilgili değerlendirmelerde bulunuyor. Dinlemek için tıklayınız: Spreaker https://www.spreaker.com/user/gazeddapod/devlet-sizi-goezetliyor Spotify Devlet sizi gözetliyor Listen to this episode from Hiçbir yerden haberler on Spotify. Hiçbir Yerden Haberler’in bu bölümünde Hasan Yıkıcı ve Çağdaş Öğüç geçtiğimiz haftalarda yasallaşarak yürürlüğe giren Kent Güvenliği Yasası’nı ve hayatlarımıza girecek olan MOBESE sistemiyle ilgili değerlendirmelerde bulunuyor.  
Hasan Yıkıcı Hasan YıkıcıŞubat 3, 2019
Muzakere_CDF
LGBT kitapcık

Hiçbir Yerden Haberler’in bu bölümünde Hasan Yıkıcı ve Çağdaş Öğüç geçtiğimiz haftalarda yasallaşarak yürürlüğe giren Kent Güvenliği Yasası’nı ve hayatlarımıza girecek olan MOBESE sistemiyle ilgili değerlendirmelerde bulunuyor.

Dinlemek için tıklayınız:

Spreaker

https://www.spreaker.com/user/gazeddapod/devlet-sizi-goezetliyor

Spotify

Devlet sizi gözetliyor

Listen to this episode from Hiçbir yerden haberler on Spotify. Hiçbir Yerden Haberler’in bu bölümünde Hasan Yıkıcı ve Çağdaş Öğüç geçtiğimiz haftalarda yasallaşarak yürürlüğe giren Kent Güvenliği Yasası’nı ve hayatlarımıza girecek olan MOBESE sistemiyle ilgili değerlendirmelerde bulunuyor.

 

Hasan Yıkıcı

Hasan Yıkıcı

Hasan Yıkıcı, 1987 Pendaya - Yeşilyurt doğumlu. DAÜ İletişim Fakültesi gazetecilik bölümü mezunu. Havadis, Afrika, Gazete 360 ve Kıbrıs Postası gazetelerinde çalıştı. Şu anda Yenidüzen Gazetesi'nde işliyor.

Nadir Görülen Hastalıklar Ağı
Music will never ends..