AktüelİnsanKayıp asker ölü bulundu

Mağusa Gülseren Askeri Kışlası’nda askerlik yapan 20 yaşındaki Mustafa Alamur ölü olarak bulundu.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısAğustos 20, 2019
Şiddete Karşı Yan Yana - LTB

Mağusa Gülseren Askeri Kışlası’nda askerlik yapan 20 yaşındaki Mustafa Alamur ölü olarak bulundu.

Mağusa Gülseren Askeri Kışlası’nda askerlik yapan ve 12 Ağustos gününden beri kayıp olan 20 yaşındaki Mustafa Alamur bir inşaatta ölü olarak bulundu.

Yenidüzen’in konuyla ilgili yaptığı haberde, Mağusa’da bir yarım inşaatta bulunan cansız bedenin 8 gündür kayıp olan Mustafa Alamur’a ait olduğunun ifade edildiği bildirildi.

Polis Basın Subaylığı, askerliğini yapmak için Kıbrıs’a gelen Alamur’un, çarşıya çıktıktan sonra tekrar haber alınamadığı bilgisini paylaşılmıştı.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır.
Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır.
Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır.
Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Gazeddakıbrıs, 2020 ↄ⃝ copyleft