AktüelPolitikaKarikatür davasında karar günü

Afrika Gazetesi davasının kararı bugün okunacak. Basın-Sen ile KTÖS, demokrasiye ve insan haklarına inanan tüm ilerici ve aydın kesimleri saat 14.00’te mahkeme önünde toplanmaya çağırdı. Basın –Sen Başkanı Ali Kişmir ile KTÖS Genel Sekreteri Şener Elcil tarafından yapılan ortak açıklamada, bugün saat 14:00’te Lefkoşa Mahkemesi önünde toplanılması istendi ve “ ‘Bu memleket bizim’ diyen ve Kıbrıs kimliğine ve kültürüne sahip çıkan herkes bu mücadelede safını net olarak belli etmelidir” denildi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMayıs 16, 2019
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Afrika Gazetesi davasının kararı bugün okunacak.

Basın-Sen ile KTÖS, demokrasiye ve insan haklarına inanan tüm ilerici ve aydın kesimleri saat 14.00’te mahkeme önünde toplanmaya çağırdı.

Basın –Sen Başkanı Ali Kişmir ile KTÖS Genel Sekreteri Şener Elcil tarafından yapılan ortak açıklamada, bugün saat 14:00’te Lefkoşa Mahkemesi önünde toplanılması istendi ve “ ‘Bu memleket bizim’ diyen ve Kıbrıs kimliğine ve kültürüne sahip çıkan herkes bu mücadelede safını net olarak belli etmelidir” denildi.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık