AktüelGazedda'nın GündemiKardeşinin görüşleri bağlamaz, peki Genel Başkan Yardımcısı’nın?

Yeniden Doğuş Partisi Genel Başkanı Erhan Arıklı yaptığı açıklamada, kardeşinin görüşlerinin kendisini bağlamadığını bildirdi. Peki Erhan Arıklı’ya soruyoruz: Kardeşinizin görüşleri sizi bağlamıyorsa, Genel Başkan Yardımcılığınızı görevini de yerine getiren kardeşinizin görüşleri sizi bağlar mı?
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısOcak 13, 2021
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Yeniden Doğuş Partisi Genel Başkanı Erhan Arıklı yaptığı açıklamada, kardeşinin görüşlerinin kendisini bağlamadığını bildirdi. Peki Erhan Arıklı’ya soruyoruz: Kardeşinizin görüşleri sizi bağlamıyorsa, aynı zamanda YDP Genel Başkan Yardımcılığı görevini de yerine getiren kardeşinizin görüşleri sizi bağlar mı?

Ekonomi ve Enerji Bakanı Erhan Arıklı, kardeşi Ayhan Arıklı‘nın, güneyde çalışan Kıbrıslıtürk işçilere ‘gurursuz’ dediği açıklamasının, kendisini bağlamadığını söyledi

Özgür Gazete‘ye konuşan Arıklı, kardeşinin görüşlerinin kendi görüşü olduğunu, başkalarının görüşleri hakkında yorum yapmasının doğru olmayacağını söyledi.

Arıklı, “Benim güneyde çalışan Kıbrıslıtürk işçilerlerin haklarıyla ilgili mecliste yaptığım konuşmalar ortadadır. Kardeşimin düşünceleri beni bağlamaz” dedi.

Ayhan Arıklı aynı zamanda YDP Genel Başkan Yardımcısı

GazeddaKıbrıs’ın yaptığı araştırmada, Ayhan Arıklı’nın Erhan Arıklı’nın kardeşi olması yanısıra parti Genel Başkan Yardımcılığı yaptığı da belirlendi. Hal böyle olunca Erhan Arıklı’ya sormak istiyoruz:

Kardeşinizin görüşleri sizi bağlamıyorsa, Genel Başkan Yardımcılığınızı görevini de yerine getiren kardeşinizin görüşleri sizi bağlar mı?

“Aile saltanatı”

Konuyla ilgili kişisel sosyal medya hesabından açıklama yapan Yeni Kıbrıs Partisi Genel Sekreteri Murat Kanatlı ise konuyla ilgili “eğer parti içinde aile saltanatı kurmasaydın, 15 saniyeliğine inanırdık ama konuşan Erhan Arıklı’nın kardeşi değil YDP Genel Başkan yardımcısı Ayhan Arıklı! Eğer başkan yardımcısının parti görüşünü bağlamadığını iddia eden varsa, çok da şey etmeyelim o zaman” dedi.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık