AktüelSanat“Karanlıktan Aydınlığa Şiirler-Şarkılar”dinletisi Salı akşamı

Lirik Şiir Grubu, 16 Kasım Salı akşamı “Karanlıktan Aydınlığa Şiirler-Şarkılar” dinletisi düzenliyor.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısKasım 15, 2021
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Lirik Şiir Grubu, 16 Kasım Salı akşamı “Karanlıktan Aydınlığa Şiirler-Şarkılar” dinletisi düzenliyor.

Pandemi sürecinde online konserlerle dinleyicileri ile buluşan Lirik Şiir Grubu’nun 16 Kasım Salı akşamı düzenleyeceği dinletisi, Lefkoşa Atatürk Kültür Merkezi’nde saat 20:00’de başlayacak.

Aşk, yaşam, kimlik ve barış temalı şiirlerin okunacağı dinletide, Yıltan Taşçı, Acar Akalın, Ahmet Okan ve Mustafa Tozakı’nın besteleri de seslendirilecek.

Sağlık Bakanlığı Bulaşıcı Hastalıklar Üst Kurulu’nun açıkladığı pandemi kurallarına uygun bir şekilde organize edilen dinleti, halka açık ve ücretsiz olacak.  

Yıltan Taşçı, Merter Refikoğlu ve Serkan Soyalan’dan oluşan Lirik Şiir Grubu’na, piyanosu ile Kemal Taşçı da eşlik edecek. Etkinlik, Özgür Gazete’den de canlı yayınlanacak.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık