AktüelEkolojiKaplumbağaların yumurtlama alanına kamyonlarla girdiler

İskele’de kaplumbağaların yumurtlama alanına inşaatlara kum alamak için kamyonlarla girdiler. Sosyal medyadan Hasan Deniz Akbora isimli vatandaş bir paylaşım yaparak defalarca şikayet etmelerine rağmen, kamyonların bölgeye girdiklerini ifade etti. Bölgedeki otel inşaatı için deniz kumu alan kamyonların, kaplumbağaların yumurtlama alanı üzerinden geçtiğini ifade eden Akbora, yaşananlara isyan etti.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısAğustos 8, 2019
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF
SOS_Reklam

İskele’de kaplumbağaların yumurtlama alanına inşaatlara kum alamak için kamyonlarla girdiler.

Image may contain: sky and outdoor

Sosyal medyadan Hasan Deniz Akbora isimli vatandaş bir paylaşım yaparak defalarca şikayet etmelerine rağmen, kamyonların bölgeye girdiklerini ifade etti.

Image may contain: sky and outdoor

Bölgedeki otel inşaatı için deniz kumu alan kamyonların, kaplumbağaların yumurtlama alanı üzerinden geçtiğini ifade eden Akbora, yaşananlara isyan etti.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık