AktüelGazedda'nın GündemiÖzel HaberKaplumbağa yumurtlama alanındaki kaçak inşaat mühürlendi

Tatlısu (Akatu) Mersinlik arasında olan ve İskele Kaymakamlığı’na bağlı bölgede yapılan izinsiz inşaat Kaymakamlık tarafından mühürlendir. Gazeddakıbrıs’a açıklamalarda bulunan İskele Kaymakamı Mustafa Ürüncüoğlu, sadece Çevre Dairesi’nden değil aynı zamanda Kaymaklamlık’tan da izinsiz olara inşaatın başlatıldığını ve kendilerine bilginin bugün ulaştığını ifade etti. Ürüncüoğlu bugün inşaatın mühürlendiğini ve durdurulduğunu açıkladı. Ürüncüoğlu, Çevre Dairesi’nin kendilerine konuyla ilgili yazı gönderdiğini ve inşaatın özel çevre koruma bölgesinde olabileceği yönünde çevre dairesinin ifadesi olduğunu kaydetti. Temelleri atılan ve betonu dökülmeye...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısEylül 25, 2018
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Tatlısu (Akatu) Mersinlik arasında olan ve İskele Kaymakamlığı’na bağlı bölgede yapılan izinsiz inşaat Kaymakamlık tarafından mühürlendir.

Gazeddakıbrıs’a açıklamalarda bulunan İskele Kaymakamı Mustafa Ürüncüoğlu, sadece Çevre Dairesi’nden değil aynı zamanda Kaymaklamlık’tan da izinsiz olara inşaatın başlatıldığını ve kendilerine bilginin bugün ulaştığını ifade etti. Ürüncüoğlu bugün inşaatın mühürlendiğini ve durdurulduğunu açıkladı.

Ürüncüoğlu, Çevre Dairesi’nin kendilerine konuyla ilgili yazı gönderdiğini ve inşaatın özel çevre koruma bölgesinde olabileceği yönünde çevre dairesinin ifadesi olduğunu kaydetti.

Temelleri atılan ve betonu dökülmeye başlanan inşaatın izinleri için kendilerine daha önce izin başvurusu yapılamadığını, inşaat sahibinin bugün başvuruda bulunduğunu söyleyen Ürüncüoğlu, Çevre Dairesi’nin vereceği görüş üzerine hareket edeceklerini kaydetti.

İlgili haber için tıklayın:

Tatlısu (Akatu)’da kaplumbağa yumurtlama alanındaki inşaat devam ediyor

 

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık