AktüelPolitikaKaplıca’da iş kazası

Kaplıca’da yapımı devam eden bir inşaatta fiyat tespiti için keşif yaptığı bir esnada,  dengesini kaybeden ve yaklaşık 4 metre yükseklikten düşerek yaralanan Metin Çakıcı (E-52) Gazimağusa Devlet Hastanesi’nde yapılan tedavisinin ardından akciğerinde kanama teşhisi ile Yakın Doğu Hastanesine sevk edilerek burada müşahede altına alındı. Polis dün saat 18:00 sıralarında meydana gelen olayla ilgili soruşturmanın sürdüğünü bildirdi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısHaziran 30, 2019
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Kaplıca’da yapımı devam eden bir inşaatta fiyat tespiti için keşif yaptığı bir esnada,  dengesini kaybeden ve yaklaşık 4 metre yükseklikten düşerek yaralanan Metin Çakıcı (E-52) Gazimağusa Devlet Hastanesi’nde yapılan tedavisinin ardından akciğerinde kanama teşhisi ile Yakın Doğu Hastanesine sevk edilerek burada müşahede altına alındı.

Polis dün saat 18:00 sıralarında meydana gelen olayla ilgili soruşturmanın sürdüğünü bildirdi.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık