koronavirusKaos yaratıp bıraktılar: Açıklama yapılmayacak

Sağlık Bakanlığı, çalışmaların devam ettiğini duyurup bu akşam bir açıklama yapılmayacağını duyurdu.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısTemmuz 5, 2020
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Sağlık Bakanlığı, çalışmaların devam ettiğini duyurup bu akşam bir açıklama yapılmayacağını duyurdu.

Sağlık Bakanlığı Basın Bürosu tarafından yapılan açıklamada, Bakanlığın çalışmalarının devam etmekte olup bu gece bir açıklama yapılmayacağı bildirildi.

Başbakan Ersin Tatar başkanlığındaki Bakanlar Kurulu, Corona virüsü (COVID-19) ile ilgili kktc’ye girişlere ilişkin daha önce alınan kararların iptaline ve coronavirüs hastalığının Tehlikeli Bulaşıcı Hastalık olarak ilan edilmesi kararını üretmişti.

Açıklama ilerleyen saatlerde yapılacak denmişti

Bakanlar Kurulu, kktc’ye giriş – çıkışlarda alınacak kararların, uygulanacak önlem ve kriterlerin 45/2018 sayılı Bulaşıcı Hastalıklar Yasası doğrultusunda Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenmesine karar vermiş ve konuyla ilgili olarak detaylı açıklamanın Sağlık Bakanlığı tarafından ilerleyen saatlerde yapılacağını da duyurmuştu.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık