koronavirus“Kamunun, okulların ya da uçuşların açılması intihar olur!”

Karantina ekibinden Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr. Derlen Özgeç “Şu an KKTC olarak Covid-19 kapsamında çok kötü noktada değiliz ancak bu kötü bir duruma gelmeyeceğiz manasına gelmiyor.” dedi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısNisan 7, 2020
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Karantina ekibinden Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr. Derlen Özgeç “Şu an KKTC olarak Covid-19  kapsamında çok kötü noktada değiliz ancak bu kötü bir duruma gelmeyeceğiz manasına gelmiyor” dedi.  

Mayıs TV’de canlı yayına katılarak  Damla Dabis Özel’in soruları yanıtlayan Dr. Derlen Özgeç, kamudaki işyerlerinin , okulların ya da uçuşların açılmasının bir intihar olacağı uyarısında bulundu.

Özgeç’in katıldığı Radyo Mayıs programını izlemek için:

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık