AktüelGazedda'nın Gündemiİzah edemediği görüşme olmayan Tatar’a, izah etmesi için 4 soru!

Başbakan Ersin Tatar, Türkiyeli yetkililerle yaptığı gizli görüşmenin fotoğraflarının Özgür Gazete Kıbrıs'ta yayınlanmasının ardından tehditler savurduğu bir basın açıklaması yayımladı. İzah edemeyeceği hiçbir görüşme olmadığını söyleyen Başbakan Ersin Tatar'a, ortaya çıkan fotoğraflar üzerine izah etmesi için 4 soru soruyoruz!
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısEkim 5, 2020
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF
SOS_Reklam

Başbakan Ersin Tatar, Türkiyeli yetkililerle yaptığı gizli görüşmenin fotoğraflarının Özgür Gazete Kıbrıs’ta yayınlanmasının ardından tehditler savurduğu bir basın açıklaması yayımladı. İzah edemeyeceği hiçbir görüşme olmadığını söyleyen Başbakan Ersin Tatar’a ortaya çıkan fotoğraflar üzerine izah etmesi için 4 soru soruyoruz!

TC Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay’ın Basın Danışmanı Ali Genç’in liderliğindeki, yaklaşık 20 kişilik AKP reklam ekibinin Başbakan Ersin Tatar ve ekibiyle görüşmesini fotoğraflayan Özgür Gazete Kıbrıs ekibi tehdit ediliyor.

İzahı olmayan hiçbir görüşme yapmadığını söyleyen Başbakan’a soruyoruz:

1- Fotoğraflarınızı hangi gizli istihbarat örgütleri çekti?

2- Teknik çalışma yaptığınızı belirttiğiniz olayla ilgili olarak, hangi teknik çalışmanın yapıldığını açıklama zahmetine niye girmediniz?

3- Teknik çalışma toplantıları niye otel odalarında yapılıyor?

4- Teknik çalışmaya neden makam aracıyla değil de özel araçlarla gidiliyor?

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık