AktüelÖzel Haberİşte kapalı Maraş’tan yayılan hastalığın fotoğrafları

Kapalı Maraş bölgesinden başlayarak üç yıllık bir sürede yayılan ve babutsaları öldüren Pamuk Biti hastalığıyla ilgili dün yayınladığımız haberin ardından pek çok vatandaş gazetekıbrıs’a ulaşarak kaygılarını dile getirdi. Gazzeddakıbrıs gönüllüleri tarafından ulaşılan ve kapalı Maraş civarında çekilen babutsa fotoğrafları hastalığın etkisini net bir şekilde göstermekte. Kaparlı Maraş’ta başgösteren ve yıllardır askerin izin vermemesinden dolayı müdahale edilemeyen Pamuk Biti hastalığı, Mağusa’nın civar köylerine de yayılmış durumda. Çayırova köyünden gazeddakıbrıs’a ulaşan vatandaşlar babutsalarının tehlikede olduğundan ve ne...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısAğustos 26, 2018
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Kapalı Maraş bölgesinden başlayarak üç yıllık bir sürede yayılan ve babutsaları öldüren Pamuk Biti hastalığıyla ilgili dün yayınladığımız haberin ardından pek çok vatandaş gazetekıbrıs’a ulaşarak kaygılarını dile getirdi.

Gazzeddakıbrıs gönüllüleri tarafından ulaşılan ve kapalı Maraş civarında çekilen babutsa fotoğrafları hastalığın etkisini net bir şekilde göstermekte.

Kaparlı Maraş’ta başgösteren ve yıllardır askerin izin vermemesinden dolayı müdahale edilemeyen Pamuk Biti hastalığı, Mağusa’nın civar köylerine de yayılmış durumda.

Çayırova köyünden gazeddakıbrıs’a ulaşan vatandaşlar babutsalarının tehlikede olduğundan ve ne yapacaklarını bilmediklerini ifade ettiler.

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık