AktüelEkolojiYaşamİskele’de kaplumbağa yumurtlama alanında inşaat

Ískele Boğaz’ında kaplumbağa yumurtlama alanında denize 5m mesafedeki kumul alan içinde yapılması planlanan otel inşaatı için etüt çalışmaları başladı. Biyologlar Derneği Başkanı Hasan Sarpten sosyal medyadan yaptığı açıklamda ve paylaştığı videoda, tüm çabalarına rağmen söz konusu çalışmayı engelleyemediklerini kaydederek, yaşananlara isyan etti.      
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısNisan 11, 2019
Şiddete Karşı Yan Yana - LTB

Ískele Boğaz’ında kaplumbağa yumurtlama alanında denize 5m mesafedeki kumul alan içinde yapılması planlanan otel inşaatı için etüt çalışmaları başladı.

Biyologlar Derneği Başkanı Hasan Sarpten sosyal medyadan yaptığı açıklamda ve paylaştığı videoda, tüm çabalarına rağmen söz konusu çalışmayı engelleyemediklerini kaydederek, yaşananlara isyan etti.

 

 

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır.
Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır.
Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır.
Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Gazeddakıbrıs, 2020 ↄ⃝ copyleft