AktüelGazedda'nın Gündemiİnsan sevdiğinin fotoğrafını baş ucuna koyar!

BM Genel Sekreteri'nin Kıbrıs Özel Danışmanı Jane Holl Lute ile dün görüşen Ersin Tatar’ın ofisindeki Recep Tayyip Erdoğan’la olan fotoğrafı dikkat çekti.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısAralık 2, 2020
Nadir Görülen Hastalıklar Ağı
LGBT kitapcık

BM Genel Sekreteri’nin Kıbrıs Özel Danışmanı Jane Holl Lute ile dün görüşen Ersin Tatar’ın ofisindeki Recep Tayyip Erdoğan’la olan fotoğrafı dikkat çekti.

Ersin Tatar, dün öğle saatlerinde BM Genel Sekreteri’nin Kıbrıs Özel Danışmanı Jane Holl Lute ile görüştü. Görüşme 3 saate yakın  sürdü. Tatar’a görüşmede, UBP Milletvekili Oğuzhan Hasipoğlu, müzakere heyetinden Ergün Olgun, Osman Ertuğ ve Berna Çelik Doğruyol eşlik etti.

Ersin Tatar’ın Lute ile yaptığı görüşmede çekilen fotoğrafın ortasında bulunan Recep Tayyip Erdoğan fotoğrafı ise dikkat çekti. Fotoğraf, Cumhurbaşkanlığı yarışında Türkiye’de Erdoğan’ın Maraş’ın açılacağını duyurduğu gün çekilmişti. Bahsi geçen fotoğrafın gerçekleştiği olay, seçim sürecinde “müdahale” söyleminin de en üst düzeye çıkmasına sebebiyet vermişti.

Herhangi bir bayrağın bulunmadığı görüşmede, sol kenarda bulunan vazonun ise ay-yıldız ile süslendiği gözlemlendi.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..