AktüelEkonomi PolitikManşetPolitikaİnşaatlarda değişmeyen manzara: Ölüm ile burun buruna

Ölümlü iş cinayetlerine ve kazalarına rağmen, inşaatlarda gerekli önemlemler hala alınmıyor. Lefkoşa Ortaköy bölgesinde bir çekilen bu fotoğraflarda iş güvenliği ve sağlığı kriterlerinin yerine getirilmediği ve tehlikeli bir ortamda işçilerin çalıştığı görülmekte.   Kamuoyunun rahatsızlığına ve Çalışma Dairesi’nin girişimlerine rağmen inşaatlarda yasal kriterler hala yerine getirilmiş değil. 1 Mayıs’a doğru inşaatlardan böyle fotoğraflar gelmesi, bir kez daha emeğe ve insana verilen değerin ne olduğunu göstermekte.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısNisan 18, 2019
Djumba Hotel & Cafe

Ölümlü iş cinayetlerine ve kazalarına rağmen, inşaatlarda gerekli önemlemler hala alınmıyor.

Lefkoşa Ortaköy bölgesinde bir çekilen bu fotoğraflarda iş güvenliği ve sağlığı kriterlerinin yerine getirilmediği ve tehlikeli bir ortamda işçilerin çalıştığı görülmekte.

 

Kamuoyunun rahatsızlığına ve Çalışma Dairesi’nin girişimlerine rağmen inşaatlarda yasal kriterler hala yerine getirilmiş değil.

1 Mayıs’a doğru inşaatlardan böyle fotoğraflar gelmesi, bir kez daha emeğe ve insana verilen değerin ne olduğunu göstermekte.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır.
Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır.
Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır.
Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Gazeddakıbrıs, 2020 ↄ⃝ copyleft