koronavirusİngiltere’den Kıbrıs’a uçak gelecek

İngiltere’de bulunan ve olağan ikameti kktc'de olan vatandaşları ülkeye taşıyacak ilk uçağın bu akşam saatlerinde Ercan Havalimanı’na inmesi bekleniyor.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısHaziran 5, 2020
Şiddete Karşı Yan Yana - LTB

İngiltere’de bulunan ve olağan ikameti kktc’de olan vatandaşları ülkeye taşıyacak ilk uçağın bu akşam saatlerinde Ercan Havalimanı’na inmesi bekleniyor.

Sivil Havacılık Dairesi Müdürü Mustafa Sofi BRT’ye yaptığı açıklamada İngiltere’den gelecek vatandaşlar için 5 Haziran, 11 Haziran ve 17 Haziran olmak üzere 3 uçuş ayarlandığını kaydetmişti.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır.
Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır.
Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır.
Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Gazeddakıbrıs, 2020 ↄ⃝ copyleft