koronavirusİngiltere’den ikinci uçak da kktc’ye geldi

Koronavirüs nedeniyle bugüne dek İngiltere’den ayrılamayan, çoğu öğrenci Kıbrıslıtürkleri taşıyan ikinci uçak da ülkeye geldi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMart 21, 2020
Djumba Hotel & Cafe

Koronavirüs nedeniyle bugüne dek İngiltere’den ayrılamayan, çoğu öğrenci Kıbrıslıtürkleri taşıyan ikinci uçak da ülkeye geldi.

Charter seferle Ercan’a gelen 168 kişi, Riverside ve Palm Beach otellerine yerleştirildi.

İkinci uçağın da gelmesinin ardından, koronavirüs tedbirleri kapsamında İngiltere’den ayrılamayan çoğu öğrenci Kıbrıslıtürkleri kktc’ye getirme operasyonu tamamlanış oldu.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır.
Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır.
Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır.
Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Gazeddakıbrıs, 2020 ↄ⃝ copyleft