AktüelMüzikYaşamİngiltere’de en çok satan plaklar açıklandı

Offical Chart tarafından açıklanan listelere göre İngiltere’de yılın ilk çeyreğinde en çok satış yapan plak formatındaki albümler şöyle: İngilere’de en çok satan plaklar: Ocak – Mart 2019 1. Queen – Greatest Hits 2. Foals – Everything Not Saved Will Be Lost – Pt 1 3. Pink Floyd – Dark Side Of The Moon 4. Fleetwood Mac – Rumours 5. Various Artists – The Greatest Showman Soundtrack 6. David Bowie – Legacy 7. Bring Me The Horizon – Amor 8. Specials – Encore 9. Amy Winehouse...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısNisan 6, 2019
Djumba Hotel & Cafe

Offical Chart tarafından açıklanan listelere göre İngiltere’de yılın ilk çeyreğinde en çok satış yapan plak formatındaki albümler şöyle:

İngilere’de en çok satan plaklar: Ocak – Mart 2019

1. Queen – Greatest Hits
2. Foals – Everything Not Saved Will Be Lost – Pt 1
3. Pink Floyd – Dark Side Of The Moon
4. Fleetwood Mac – Rumours
5. Various Artists – The Greatest Showman Soundtrack
6. David Bowie – Legacy
7. Bring Me The Horizon – Amor
8. Specials – Encore
9. Amy Winehouse – Back To Black
10. Oasis – What’s The Story Morning Glory?

İngiltere’de en çok satan single plaklar: Ocak – Mart 2019

1. New Order – ‘Ceremony’
2. New Order – ‘Temptation’
3. New Order – ‘Everything’s Gone Green’
4. Public Service Broadcasting – ‘White Star Liner’
5. Ian Brown – ‘First Wold Problems’
6. Arctic Monkeys – ‘I Bet That You Look Good On The Dancefloor’
7. King Gizzard & The Lizard Wizard – ‘Cyboogie’
8. Sleeper – ‘Look At You Now’
9. Mac Miller – Spotify Singles
10. Arctic Monkeys – ‘Leave Before The Lights Come On’

Kaynak:

The Official Top 40 bestselling vinyl releases of 2019 so far

Queen dominate UK’s Top 40 bestselling vinyl albums of 2019 so far as fans revisit the band’s catalogue following the release of Freddie Mercury biopic Bohemian Rhapsody. Their Greatest Hits album – first released in 1981 – is the year’s top selling record on vinyl so far with just over 9,200 sales.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda ne şirketlerin reklamlarıyla ne de siyasi partilerin katkılarıyla yaşıyor. Gönüllülerin emeği ve okuyucuların katkılarıyla üretmeye devam ediyoruz. Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Gazedda’nın daha da güçlenerek yoluna devam etmesi okuyucularının onu sahiplenmesinden geçmektedir. Kolektif yayıncılık ilkesiyle yayınlarını sürdüren Gazedda, yine aynı kolektif anlayış ile ihtiyaçlarını karşılamak, dayanışma kültürünü geliştirmek istemektedir. Gazedda’nın kazanç uğruna ne diğer tüm gazetelerin sahip olduğu şekliyle reklam piyasasına girmesi, ne de kendisine bir güç odağı bulup yamanması düşünülebilir. Kısacası bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gelin Gazedda için, Gazedda’nın okuyucularının dayanışma katkılarıyla bir fon oluşturalım. Tamamen müşterek, katılımcı ve demokratik bir şekilde Gazedda’ya, barış gazeteciliğine, kolektif yayıncılığa sahip çıkalım. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır.
Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır.
Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır.
Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Gazeddakıbrıs, 2019©