koronavirusİngiltere Sağlık Bakanı Matt Hancock’ta da Koronavirüs çıktı

İngiltere’de Başbakan Boris Johnson’da Koronavirüs çıkmasının ardından, Sağlık Bakanı Matt Hancock’ta da Koronavirüs çıktı.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMart 27, 2020
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF
Music will never ends..

İngiltere’de Başbakan Boris Johnson’da Koronavirüs çıkmasının ardından, Sağlık Bakanı Matt Hancock’ta da Koronavirüs çıktı.

Bakan Hancock sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada virüs semptomlarına sahip olduğunu belirterek, gelecek Perşembe gününe kadar kendisini izole edeceğini söyledi.

Sağlığının şu an için çalışmaya elverişli olduğunu belirten Hancock, “Sağıl çalışanlarına yardım için elimden gelen herşeyi yapacağım. İşlerimi aynı şevk ile evden yapacağım.” dedi.

Tüm sağlık çalışanlarına teşekkür eden bakan, izolasyondan çıkacağı günden itibaren sahaya inerek kaldığı yerden salgınla mücadeleye devam edeceğini ifade etti.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık