AktüelMüzakerelerİngiltere Başbakanı May, Anastasiadis’le Görüştü

Kıbrıslırum lider Nikos Anastasiadis,  bugün İngiltere Başbakanı Teresa May ile telefonda görüşmesi gerçekleştirdi. Hükümet Sözcüsü Nikos Hristodulidis kendi twitter hesabına Anastasiadis – May arasında yapılan telefon görüşmesi hakkında yazdı. NikosChristodoulides on Twitter Now: Telephone conversation of President @AnastasiadesCY and #UK PM Theresa May @Number10gov #CyprusProblemTalks Hristodulidis, Anastasiadis ve May arasında yapılan telefon görüşmesinde Kıbrıs sorunundaki müzakerelerin ele alındığını açıkladı.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısKasım 24, 2016
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Kıbrıslırum lider Nikos Anastasiadis,  bugün İngiltere Başbakanı Teresa May ile telefonda görüşmesi gerçekleştirdi.

Hükümet Sözcüsü Nikos Hristodulidis kendi twitter hesabına Anastasiadis – May arasında yapılan telefon görüşmesi hakkında yazdı.

NikosChristodoulides on Twitter

Now: Telephone conversation of President @AnastasiadesCY and #UK PM Theresa May @Number10gov #CyprusProblemTalks

Hristodulidis, Anastasiadis ve May arasında yapılan telefon görüşmesinde Kıbrıs sorunundaki müzakerelerin ele alındığını açıkladı.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık