koronavirusBritanya Başbakanı Boris Johnson yoğun bakıma kaldırıldı

BBC son dakika olarak duyurdu! Britanya Başbakanı Boris Johnson yoğun bakıma kaldırıldı
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısNisan 6, 2020
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Britanya Başbakanı Boris Johnson, koronavirüse bağlı gelişen semptomlar sebebiyle hastanede yoğun bakıma alındı.

Britanya Başbakanı Boris Johnson, koronavirüs semptomlarının yoğunlaşmasının ardından Londra’daki St Thomas Hastanesi’nde yoğun bakıma alındı.

Başbakanlık Sözcüsü konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “bu öğleden sonra, Başbakanın durumu kötüleşti ve sağlık ekibinin tavsiyesi üzerine hastanedeki yoğun bakım ünitesine taşındı” dedi.

Sözcü açıklamasında, Başbakan’ın iyi bir bakım aldığı ve sıkı çalışması ve özverisi için tüm sağlık servisine teşekkür ettiği de ifade edilirken, Johson’un durumunun kötüleşmesi ihtimaline karşılık, solunum cihazı gerekebileceği için önlem olarak yoğun bakıma kaldırıldığı ifade edildi.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık