Aktüel‘Imagine’ Programı başarıyla tamamlandı

İki Toplumlu Eğitim Komitesi, 2019-2020 okul yılı ‘Imagine’ Programı’nın başarıyla tamamlandığını açıkladı.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısHaziran 5, 2020
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

İki Toplumlu Eğitim Komitesi, 2019-2020 okul yılı ‘Imagine’ Programı’nın başarıyla tamamlandığını açıkladı.

İki Toplumlu Eğitim Teknik Komitesi gözetiminde, Tarihi Diyalog ve Araştırma Birliği (AHDR) ve Dayanışma Evi (H4C) tarafından uygulanan, Almanya Federal Dışişleri Ofisi ve Kıbrıs’taki BM Barış Gücü tarafından desteklenen ‘Imagine’ Programı 28 Mayıs 2020’de başarıyla tamamlandı.

İki Toplumlu Eğitim Teknik Komitesi, toplam ‘Imagine’in Haziran 2017’den buyana 482 öğretmenin eşliğinde 5.091 öğrenciyi bir araya getirdiğini, 287 öğretmen ve 92 okul müdürünün barış eğitimi aldığını belirtti.

Komite, 5.091 öğrenci içerisinde toplam 589 öğrencinin sürdürülebilir faaliyetlere katıldığını, kalıcı ilişkilerin yolunu açtığını ve barışı anlama zenginliğine eriştiğini kaydetti.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık