AktüelGazeddapodPolitika“İlk karşılaştığım şey güvensizlik ortamıydı, kimse kimseye güvenmiyor”

Eğitim Bakanlığı eski müsteşarı, TDP üyesi Mehmet Burhan ile gündelik hayat, eğitim, ilahiyat koleji krizi, Vakıflar, güncel siyaset ve daha pek çok konu üzerine lafladık. Hiçbir Yerden Haberler Mehmet Burhan ile sohbet özel programının ilk bölümü yayında.   Mehmet Burhan ile sohbet… “Önce protokolü imzalayın” – Hiçbir yerden haberler Eğitim Bakanlığı eski müsteşarı, TDP üyesi Mehmet Burhan ile sohbet.  
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısTemmuz 15, 2019
Djumba Hotel & Cafe

Eğitim Bakanlığı eski müsteşarı, TDP üyesi Mehmet Burhan ile gündelik hayat, eğitim, ilahiyat koleji krizi, Vakıflar, güncel siyaset ve daha pek çok konu üzerine lafladık.

Hiçbir Yerden Haberler Mehmet Burhan ile sohbet özel programının ilk bölümü yayında.

 

Mehmet Burhan ile sohbet… “Önce protokolü imzalayın” – Hiçbir yerden haberler

Eğitim Bakanlığı eski müsteşarı, TDP üyesi Mehmet Burhan ile sohbet.

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda ne şirketlerin reklamlarıyla ne de siyasi partilerin katkılarıyla yaşıyor. Gönüllülerin emeği ve okuyucuların katkılarıyla üretmeye devam ediyoruz. Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Gazedda’nın daha da güçlenerek yoluna devam etmesi okuyucularının onu sahiplenmesinden geçmektedir. Kolektif yayıncılık ilkesiyle yayınlarını sürdüren Gazedda, yine aynı kolektif anlayış ile ihtiyaçlarını karşılamak, dayanışma kültürünü geliştirmek istemektedir. Gazedda’nın kazanç uğruna ne diğer tüm gazetelerin sahip olduğu şekliyle reklam piyasasına girmesi, ne de kendisine bir güç odağı bulup yamanması düşünülebilir. Kısacası bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gelin Gazedda için, Gazedda’nın okuyucularının dayanışma katkılarıyla bir fon oluşturalım. Tamamen müşterek, katılımcı ve demokratik bir şekilde Gazedda’ya, barış gazeteciliğine, kolektif yayıncılığa sahip çıkalım. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır.
Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır.
Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır.
Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Gazeddakıbrıs, 2019©