AktüelGazeddapodPolitika“İlk karşılaştığım şey güvensizlik ortamıydı, kimse kimseye güvenmiyor”

Eğitim Bakanlığı eski müsteşarı, TDP üyesi Mehmet Burhan ile gündelik hayat, eğitim, ilahiyat koleji krizi, Vakıflar, güncel siyaset ve daha pek çok konu üzerine lafladık. Hiçbir Yerden Haberler Mehmet Burhan ile sohbet özel programının ilk bölümü yayında.   Mehmet Burhan ile sohbet… “Önce protokolü imzalayın” – Hiçbir yerden haberler Eğitim Bakanlığı eski müsteşarı, TDP üyesi Mehmet Burhan ile sohbet.  
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısTemmuz 15, 2019
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Eğitim Bakanlığı eski müsteşarı, TDP üyesi Mehmet Burhan ile gündelik hayat, eğitim, ilahiyat koleji krizi, Vakıflar, güncel siyaset ve daha pek çok konu üzerine lafladık.

Hiçbir Yerden Haberler Mehmet Burhan ile sohbet özel programının ilk bölümü yayında.

 

Mehmet Burhan ile sohbet… “Önce protokolü imzalayın” – Hiçbir yerden haberler

Eğitim Bakanlığı eski müsteşarı, TDP üyesi Mehmet Burhan ile sohbet.

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık