AktüelEkolojiEkonomi PolitikPolitikaYaşam“İklim Değişikliğinin Neresindeyiz?” konferansı yapılacak

Biyologlar Derneği, Girne Düşünce Derneği işbirliğiyle “İklim Değişikliğinin Neresindeyiz? Başlıklı konferans düzenliyor. Konferans 29 Nisan 2019 Pazartesi günü, saat 17.30’da Girne Dome Otel’de yapılacak. Yapılan açıklamada “Ülkemiz özelinde iklim değişikliğinin yarattığı sorunlar ve buna karşı toplum olarak yapmamız gerekenleri verilerle alanında uzman isimlerden dinleme fırsatı yakalamak istiyorsanız bu fırsatı kaçırmayın” ifadelerine yer verildi. 29 Nisan 2019 Pazartesi günü, saat 17.30’da Girne Dome Otel’de yapılacak konferansta konuşmacılar ve konu başlıkları şunlar olacak: Doç. Dr. Ali MUHTAROGLU:...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısNisan 22, 2019
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Biyologlar Derneği, Girne Düşünce Derneği işbirliğiyle “İklim Değişikliğinin Neresindeyiz? Başlıklı konferans düzenliyor.

Konferans 29 Nisan 2019 Pazartesi günü, saat 17.30’da Girne Dome Otel’de yapılacak.

Yapılan açıklamada “Ülkemiz özelinde iklim değişikliğinin yarattığı sorunlar ve buna karşı toplum olarak yapmamız gerekenleri verilerle alanında uzman isimlerden dinleme fırsatı yakalamak istiyorsanız bu fırsatı kaçırmayın” ifadelerine yer verildi.

29 Nisan 2019 Pazartesi günü, saat 17.30’da Girne Dome Otel’de yapılacak konferansta konuşmacılar ve konu başlıkları şunlar olacak:

Doç. Dr. Ali MUHTAROGLU: Enerji Verimliliği, Sürdürülebilir Tüketim, Faaliyetler ve Gözlemler (ODTÜ Sürdürülebilirlik Merkezi Öğretim Görevlisi)

Yrd. Doç. Dr. Bertuğ AKINTUĞ:Yağış ve Sıcaklık Trendleri, Taşkınlar ve Kuraklık Analizi (ODTÜ Sürdürülebilirlik Merkezi Öğretim Görevlisi)

Onder ALGEDIK: İklim Değişikliği Geldi, Asvalt Betondan Nasıl Kurtuluruz? (İklim ve Enerji Uzmanı)

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık