AktüelEkolojiİnsanKentManşetYaşamİklim değişikliği, plansızlık ve betonlaşma – (Sosyal medya-derleme)

İki gündür etkisini gösteren yağmurla birlikte yer yer plansızlıktan ve betonlaşmadan dolayı yer yer ise doğal koşullardan dolayı ortaya ciddi bir felaket tablosu çıktı. Yaşanan olaylarda üç genç  hayatını kaybetti. Pek çok araba, ev ve iş yeri ciddi hasar gördü. Sosyal medyada bir yandan kentlerin ve yaşam alanlarının altyapısızlığı – plansızlığı yönünde eleştiriler yapılırken diğer yandan da küresel iklim değişikliğinin ülkemizdeki göstergelerini yaşıyor olduğumuz yönünde tesbitler yapılmakta. İşte sosyal medyadan derlediklerimiz: No Title No Description...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısAralık 6, 2018
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

İki gündür etkisini gösteren yağmurla birlikte yer yer plansızlıktan ve betonlaşmadan dolayı yer yer ise doğal koşullardan dolayı ortaya ciddi bir felaket tablosu çıktı.

Yaşanan olaylarda üç genç  hayatını kaybetti. Pek çok araba, ev ve iş yeri ciddi hasar gördü.

Sosyal medyada bir yandan kentlerin ve yaşam alanlarının altyapısızlığı – plansızlığı yönünde eleştiriler yapılırken diğer yandan da küresel iklim değişikliğinin ülkemizdeki göstergelerini yaşıyor olduğumuz yönünde tesbitler yapılmakta.

İşte sosyal medyadan derlediklerimiz:

No Title

No Description

 

 

 

 

 

 

 

 

No Title

No Description

 

 

 

 

No Title

No Description

 

Can Kara

İskele bölgesinde de dere yataklarının daha fazla kapatılmaması için bir an önce Emirname geçirilerek İmar Planı tamamlanmalı. Aksi takdirde benzer sonuçlar sürpriz olmayacaktır.

 

 

 

 

İklim değişirken aynı kalmak – Hasan Yıkıcı

 

 

 

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık