AktüelMüzakerelerİki Toplumlu Cinsiyet Eşitliği Komitesi’nden Müzakerelere Destek Çağrısı

İki toplumlu Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Komitesi barışa sevdalı tüm Kıbrıslıları, adada birlikte barış ve güvenlik içinde yaşamaya hazır ve istekli olduklarını ifade etmeye ve şu anda İsviçre’nin Mont Pèlerin kasabasında süren müzakerelere destek vermeye davet etti. Komites üyesi Derya Beyatlı tarafından yapılan yazılı açıklama şöyle: Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Komitesi barışa sevdalı tüm Kıbrıslıları, adada birlikte barış ve güvenlik içinde yaşamaya hazır ve istekli olduklarını ifade etmeye ve şu anda İsviçre’nin Mont Pèlerin kasabasında süren müzakerelere destek...
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısKasım 20, 2016
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

İki toplumlu Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Komitesi barışa sevdalı tüm Kıbrıslıları, adada birlikte barış ve güvenlik içinde yaşamaya hazır ve istekli olduklarını ifade etmeye ve şu anda İsviçre’nin Mont Pèlerin kasabasında süren müzakerelere destek vermeye davet etti.

Komites üyesi Derya Beyatlı tarafından yapılan yazılı açıklama şöyle:

Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Komitesi barışa sevdalı tüm Kıbrıslıları, adada birlikte barış ve güvenlik içinde yaşamaya hazır ve istekli olduklarını ifade etmeye ve şu anda İsviçre’nin Mont Pèlerin kasabasında süren müzakerelere destek vermeye davet eder.

İki lider tarafından Kıbrıs Sorunu’nun kapsamlı çözümüne yönelik atılan cesur ve yenilikçi adımları alkışlıyoruz.

Geçmişin acılarından tüm Kıbrıslılar nasibini almıştır. Süregelen sorun toplumlara acı vermeye devam etmektedir. Bu acıları sonlandırmanın, barış ve refahı adaya taşımanın şimdi tam zamanıdır.

Bu tarihi fırsatın adamızı birleştirmek için son şans olduğuna inanıyor ve bu yönde çaba sarf eden iki lideri inançla destekliyoruz. Bu amaç uğruna çalışmaya hazırız.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık