AktüelMüzikIggy Pop’un kitabı sonbaharda geliyor

Geçtiğimiz günlerde radyo programında “Şahmeran” şarkısını çalıp Gaye Su Akyol’a methiyeler dizmesiyle gündemimize gelen Iggy Pop’un yeni kitabı 26 Eylül’de yayımlanıyor. ‘Til Wrong Feels Right (Yanlış, doğru hissettirene kadar) ismini taşıyan kitapta müzisyenin şarkı sözleri, arşivden nadir fotoğraflar, çeşitli çizimler ve Iggy Pop’un kendi kariyerine dair düşünceleri yer alacak. İlk The Stooges albümünün 50. yıldönümünde yayımlanacak ‘Til Wrong Feels Right, Viking Books etiketiyle raflarda olacak.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısMayıs 30, 2019
Şiddete Karşı Yan Yana - LTB

Geçtiğimiz günlerde radyo programında “Şahmeran” şarkısını çalıp Gaye Su Akyol’a methiyeler dizmesiyle gündemimize gelen Iggy Pop’un yeni kitabı 26 Eylül’de yayımlanıyor.

‘Til Wrong Feels Right (Yanlış, doğru hissettirene kadar) ismini taşıyan kitapta müzisyenin şarkı sözleri, arşivden nadir fotoğraflar, çeşitli çizimler ve Iggy Pop’un kendi kariyerine dair düşünceleri yer alacak. İlk The Stooges albümünün 50. yıldönümünde yayımlanacak ‘Til Wrong Feels Right, Viking Books etiketiyle raflarda olacak.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır.
Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır.
Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır.
Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Gazeddakıbrıs, 2020 ↄ⃝ copyleft