AktüelGazedda'nın GündemiHür-İş’ten Yol Yoksa Seyrüsefer da Yok eylemine destek!

Hür-İş Federasyonu, Yol Yoksa Seyrüsefer da Yok grubunun Salı günü gerçekleştireceği eyleme destek belirtti.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısŞubat 16, 2020
Şiddete Karşı Yan Yana - LTB

Hür İşçi Sendikaları Federasyonu, Yol Yoksa Seyrüsefer da Yok grubunun Salı günü araçlarla Lefkoşa’da gerçekleştireceği eyleme destek belirtti. Sosyal Medya üzerinden yapılan açıklamada, mücadelenin ancak birlikte yapılabileceğini belirterek, eylemde alanda olacaklarını bildirdi.

Yapılan açıklamada, seçilen vekillerin  bir kısmının koltuk kavgasından halka hizmet etmek için seçildiklerini unuttuklarını kaydederek, ekonominin sürekli gerilediğini ve piyasada istikrarsız fiyat artışının oluştuğu da kaydedildi.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır.
Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır.
Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır.
Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Gazeddakıbrıs, 2020 ↄ⃝ copyleft