AktüelGazedda'nın GündemiHükümetin kendi temsilcisinin öldüğünden haberi yok!

Hükümet önceki gün Resmi Gazete‘de yayımlanan kararla, 3 yıl önce hayatını kaybetmiş olan İKÖ (Cidde) Fahri Temsilcisi Dr. İhsan Kaya Okur’u da görevden aldığını duyurdu.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısTemmuz 11, 2021
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Hükümet önceki gün Resmi Gazete‘de yayımlanan kararla, 3 yıl önce hayatını kaybetmiş olan İKÖ (Cidde) Fahri Temsilcisi Dr. İhsan Kaya Okur’u da görevden aldığını duyurdu.

Hükümetin kendi temsilcisinin öldüğünden haberi yok!

Trajikomik olay dün açıklanan Resmi Gazete kararıyla ortaya çıktı. 7 fahri temsilci ve 3 fahri konsolosu görevden aldığını duyuran hükümet, skandal bir karara imza attı.

Okur’un 3 yıl önceki ölüm ilanı

Cidde Fahri Temsilcisi Dr. İhsan Kaya Okur da görevden alınan listesindeydi. Ama Okur bundan tam 3 yıl önce hayatını kaybetmişti.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık