AktüelGazedda'nın Gündemi“Hükümeti gerekli tüm tedbirleri almaya çağırıyoruz”

AKEL, bugün Derinya barikatında gerçekleşecek etkinlikle ilgili olarak hükümeti gerekli tüm tedbirleyi almaya çağırdı. Açıklama şöyle:
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısEkim 17, 2020
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF

AKEL, bugün Derinya barikatında gerçekleşecek etkinlikle ilgili olarak hükümeti gerekli tüm tedbirleyi almaya çağırdı. Açıklama şöyle:

Derinya barikatında bugün planlanan etkinlik, barışçıl çerçeveden olası bir sapma konusunda endişeleri artırmaktadır. Bunun gerçekleşmesi halinde, hem müzakerelerin yeniden başlama olasılığına hem de Kıbrıs sorununa çözüm olasılığına ciddi zararlar verilecektir.

Halkımızın işgal gücünün yeni oldu bittileriyle ilgili haklı öfkesinin, işgal altındaki topraklarda Türkiye ve yandaşlarının politikalarının gerçekleştirilmesini kolaylaştıran davranışlar ve şiddet olaylarıyla hiçbir ilgisi olmamalıdır.

AKEL günlerdir endişelerini hükümete iletmektedir ve ülkemize sadece zarar verecek durumlardan kaçınmak için gerekli tüm tedbirleri almaya çağırmaktadır.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık