AktüelEkonomiHükümet hayat pahalılığında kesinti yapıyor

UBP-HP hükümeti Temmuz ayında uygulanacak Hayat Pahalılığı oranlarında kesinti yapacak. Resmi gazetede yayınlanan yasa gücünde kararname ile birlikte  Temmuz ayında uygulanacak olan Hayat Pahalılığı’ndan 2 puan oranında kesinti yapılacak. Buna göre Kıbrıs Türk Sosyal Sigortalar Yasası kapsamında olanalar açıklanacak olan Hayat Pahalılığı artışını 2 puan eksik alacak.   İşte karar:
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısTemmuz 1, 2019
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

UBP-HP hükümeti Temmuz ayında uygulanacak Hayat Pahalılığı oranlarında kesinti yapacak.

Resmi gazetede yayınlanan yasa gücünde kararname ile birlikte  Temmuz ayında uygulanacak olan Hayat Pahalılığı’ndan 2 puan oranında kesinti yapılacak.

Buna göre Kıbrıs Türk Sosyal Sigortalar Yasası kapsamında olanalar açıklanacak olan Hayat Pahalılığı artışını 2 puan eksik alacak.

 

İşte karar:

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık