AktüelEkonomi PolitikHTKS: Tepkinizi sandıkta da göstermeyi unutmayın!

Hava Trafik Kontrolörleri Sendikası Başkanı Cem Kapısız, zamlarla ilgili açıklama yaparak seçimin yakın olduğunu duyurdu. Açıklama şöyle:
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısOcak 6, 2020
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF
SOS_Reklam

Hava Trafik Kontrolörleri Sendikası Başkanı Cem Kapısız, zamlarla ilgili açıklama yaparak seçimin yakın olduğunu duyurdu. Açıklama şöyle:

Hükümete gelene kadar “Ben ekonomiden iyi anlarım, kktc’yi kalkındıracağım” diyen politikacılar, bugün bir kalkındırma yöntemi olarak zamları benimsemiş! Üstelik zam savunur duruma gelmiştirler.

Yapılan son zamlarla hükümetimiz, ekonomi alanında ne kadar başarılı olduğunu halkımıza yeniden hatırlatmıştır. Güçlü bir kktc ekonomisi için, UBP-HP Yönetimi’nin yegane planının zam yapmak olduğu anlaşılmaktadır.

Hükümetimiz, emeği ile geçinmek zorunda olan kesimin kanını emmeye devam ederken bir yandan da halktan toplanan vergilerle üniversite ve gazino kartellerine teşvikler dağıtarak her gün zengini daha da zengin etmeye çalışmaktadır.

Mevcut yönetim anlayışından belli olduğu üzere bu Hükümet çalışanın derdinden anlayabilecek bir kabiliyete sahip değildir. Dolayısı ile önümüzdeki seçim sürecinde de çalışanlardan oy istememesi gerekmektedir.

Halkımıza çağrımızdır; Seçim yakındır! Tepkinizi sandıkta da göstermeyi unutmayınız. Nasıl olsa seçimlerden sonra elektrik ve benzin zammı kapıdadır.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık