AktüelYaşamHristofyas’ın cenaze töreni yapılıyor

Kıbrıs Cumhuriyeti eski Cumhurbaşkanı ve yıllarca AKEL Genel Sekreteri olarak görev yapan Dimitris Hristofyas’ın naaşı bugün yapılacak cenaze töreni öncesinde PEO Genel Merkezi’nde katafalka konuldu. Hrisyofya’ın cenazesi bugün saat 17:00’de gerçekleşecek. 16:00’da ailesi Kıbrıslı Türklerin ve politikacıların taziyelerini kabul edecek. Cenaze katılmak isteyen Kıbrıslı Türkler için saat 15:30’da Ledra Palace’dan otobüs kalkacak.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısHaziran 25, 2019
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Kıbrıs Cumhuriyeti eski Cumhurbaşkanı ve yıllarca AKEL Genel Sekreteri olarak görev yapan Dimitris Hristofyas’ın naaşı bugün yapılacak cenaze töreni öncesinde PEO Genel Merkezi’nde katafalka konuldu.

Image may contain: 5 people, people standing and suit
Hrisyofya’ın cenazesi bugün saat 17:00’de gerçekleşecek.
16:00’da ailesi Kıbrıslı Türklerin ve politikacıların taziyelerini kabul edecek.
Image may contain: one or more people, people sitting and indoor
Cenaze katılmak isteyen Kıbrıslı Türkler için saat 15:30’da Ledra Palace’dan otobüs kalkacak.
Image may contain: 11 people, people standing, suit and outdoor
Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık