AktüelMüzakerelerHrisostomos: Şimdi Daha İyimserim

Kıbrıs Ortodoks Kilisesi Başpiskoposu II. Hrisostomos, Kıbrıs sorunundaki müzakerelerde şimdi daha iyimser olduğunu söyledi. Kıbrıslırum lider Nikos Anastasiadis ile yaptığı görüşme sonrası açıklamalarda bulunan Hrisostomos “artık daha iyimserim” diyerek “iyi müzakere” etme çağrısında bulundu. Hrisostomos geçtiğimiz hafta yaptığı açıklamada Kıbrıslıtürklere çok fazla taviz verildiğini savunarak anlaşmanın çok olası olmadığını belirtmişti. Hrisostomos bugün yaptığı açıklamada “Anastasiadis ile görüş alışverişinde bulunduk” dedi. “Şimdi daha iyimser olduğumu söyleyebilirim, ancak müzakerelerin iyi yapılması gerekecek” yorumunda bulundu. cyprusmail  
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısKasım 14, 2016
Muzakere_CDF
LGBT kitapcık

Kıbrıs Ortodoks Kilisesi Başpiskoposu II. Hrisostomos, Kıbrıs sorunundaki müzakerelerde şimdi daha iyimser olduğunu söyledi.

Kıbrıslırum lider Nikos Anastasiadis ile yaptığı görüşme sonrası açıklamalarda bulunan Hrisostomos “artık daha iyimserim” diyerek “iyi müzakere” etme çağrısında bulundu.

Hrisostomos geçtiğimiz hafta yaptığı açıklamada Kıbrıslıtürklere çok fazla taviz verildiğini savunarak anlaşmanın çok olası olmadığını belirtmişti.

Hrisostomos bugün yaptığı açıklamada “Anastasiadis ile görüş alışverişinde bulunduk” dedi.

“Şimdi daha iyimser olduğumu söyleyebilirim, ancak müzakerelerin iyi yapılması gerekecek” yorumunda bulundu.

cyprusmail

 

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Nadir Görülen Hastalıklar Ağı
Music will never ends..