koronavirus“Heyet, Erdoğan’ın talimatıyla Kıbrıs’a geldi”

Kıbrıs Postası, geçtiğimiz gece adaya gelen teknik heyetle ilgili yaptığı haberinde, ekibin, adaya Türkiye Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talimatıyla geldiğini söyledi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısHaziran 15, 2020
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF

Kıbrıs Postası, geçtiğimiz gece adaya gelen teknik heyetle ilgili yaptığı haberinde, ekibin, adaya Türkiye Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın talimatıyla geldiğini söyledi.

Kıbrıs Postası, YENİDÜZEN Gazetesi’nin ortaya çıkardığı teknik heyet skandalı ile ilgili yaptığı haberinde, ekibin bir kısmının Lapta Marina Projesi, diğer kısmının ise TCG Ertuğrul’un “açık hava müzesi” olarak  20 Temmuz’da hizmete girmesi için yürütülen çalışmalar kapsamında Kıbrıs’a geldiğini belirtti.

Haberde, Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın söz konusu müze ile ilgili ‘20 Temmuz’dan önce hazır olsun’ talimatı verdiği de iddia edildi.

Haberin tamamını okumak için tıklayınız >>>

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık