koronavirusHerkes eşittir, bazıları daha eşit…

Ercan Havaalanı işletmecisi T&T’nin büyük ortağı Emrullah Turanlı ile Başbakan Yardımcısı, Ekonomi ve Enerji Bakanı Erhan Arıklı’nın oğlu Ercan Arıklı’nın, ülkeye girişte uygulanan karantina kurallarından Sağlık Bakanlığı’nın verdiği izinle “muaf tutuldukları” öğrenildi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısAralık 31, 2020
Nadir Görülen Hastalıklar Ağı

Ercan Havaalanı işletmecisi T&T’nin büyük ortağı Emrullah Turanlı ile Başbakan Yardımcısı, Ekonomi ve Enerji Bakanı Erhan Arıklı’nın oğlu Ercan Arıklı’nın, ülkeye girişte uygulanan karantina kurallarından Sağlık Bakanlığı’nın verdiği izinle “muaf tutuldukları” öğrenildi.

Kıbrıs Postası’nın haberine göre, Emrullah Turanlı ve Erhan Arıklı’nın oğlu Ercan Arıklı karantina uygulamasında muaf tutuluyor. Haberde, daha fazla kişiye muafiyet hakkı tanınmış olabileceğinden de bahsediliyor.

Konuyla ilgili konuşan Başbakan Yardımcısı, Ekonomi ve Enerji Bakanı Erhan Arıklı’nın oğlu Ercan Arıklı’nın ülkeye karantinasız olarak girmesi nedeniyle çıkan haberlere cevap vererek, sağlık alanında çalıştığını da Türkiye’ye kordon kanı ve kök hücre taşıdığını dile getirdi. 

Haberin tamamını okumak için tıklayınız >>>

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..