AktüelGazeddapodPolitikaHerkes burada sömürülüyor – Hasan Yıkıcı

Hiçbir Yerden Haberler'in bu bölümünde geçtiğimiz hafta kendiliğinden ayaklanan 300'e yakın yabancı işçi, insan ticareti ve Kıbrıslı Türk toplumunun umursamaz-ırkçı tavırlarından konuştuk.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısŞubat 24, 2020
Şiddete Karşı Yan Yana - LTB
Geleceğe İlham Ver

Hiçbir Yerden Haberler’in bu bölümünde geçtiğimiz hafta kendiliğinden ayaklanan 300’e yakın yabancı işçi, insan ticareti ve Kıbrıslı Türk toplumunun umursamaz-ırkçı tavırlarından konuştuk.

Dinlemek için:

İşçiler, ırkçılar ve konformistler – Hiçbir yerden haberler

Hiçbir Yerden Habeler’in bu bölümünde geçtiğimiz hafta kendiliğinden ayaklanan 300’e yakın yabancı işçi, insan ticareti ve Kıbrıslı Türk toplumunun umursamaz-ırkçı tavırlarından hasettik.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

Music will never ends..

Gazeddakıbrıs yurttaş gazeteciliği anlayışı ile yayın yapan, yurttaştan yana taraf olan ve gazetecilikte meslek etiği ilkelerine inanan bir yayın organıdır.
Gazeddakıbrıs unutulanları, unutturanlara inat hatırlatandır.
Gazeddakıbrıs her koşulda barıştan yanadır.
Gazeddakıbrıs yurttaşın kendisi, O’nun sözüdür.

Gazeddakıbrıs, 2020 ↄ⃝ copyleft