koronavirusHer Pazartesi yarım saat ileri alınan yasak

Sokağa çıkma yasakları ile ilgili anlamsızlık boyut atladı.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısHaziran 3, 2021
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Sokağa çıkma yasakları ile ilgili anlamsızlık boyut atladı. Bulaşıcı Hastalıklar Üst Komitesi, saat 21.00 ile başladığı sokağa çıkma yasağını, her hafta yarım saat ileri alıyor. Bulaşıcı Hastalıklar Üst Komitesi tarafından alınan son karara göre, sokağa çıkma yasağı 7 Haziran’dan itibaren 00.00-05.00 saatleri arasında uygulanacak.

Bulaşıcı Hastalıklar Üst Komitesi tarafından alınan kararlar açıklandı. Yeni karara göre, sokağa çıkma yasağı 7 Haziran’dan itibaren 00.00-05.00 saatleri arasında uygulanacak.

07 Haziran’dan itibaren perakende ve mağazacılık hizmetleri ve kapalı olarak belirtilmeyen tüm sektörler 08.30-20.00 saatleri arasında; restoranlar, kafe, pastane, büfe ve meyhaneler ise 06.00-23.30 saatleri arasında hizmetlerine devam edebilecek.

Marketler ise 07.00-23.00 saatleri arasında açık olacak…

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık