koronavirusHastanede tedavi gören son hasta taburcu edildi

Kıbrıs Cumhuriyeti'nde son 24 saat içerisinde yapılan bin 39 test sonucunda 2 yeni Koronavirüs vakası tespit edildiği haber verildi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısHaziran 22, 2020
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF
SOS_Reklam

Kıbrıs Cumhuriyeti’nde son 24 saat içerisinde yapılan bin 39 test sonucunda 2 yeni Koronavirüs vakası tespit edildiği haber verildi.

Toplam vaka sayısının 988’e yükseldiğini bildiren haber kaynakları, 2 yeni vakanın ülkeye geri dönüş yapan kişiler ile yolculara yapılan testler sonucunda tespit edildiğini belirtti.

Haberde, şu anda Kıbrıs Cumhuriyeti’ndeki hastanelerde koronavirüs tedavisi gören hasta bulunmadığı, 80 yaşındaki son hastanın da bugün taburcu edildiği ifade edildi.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık