koronavirus”Hasta odalarına ikişer hasta yatırmaya başladık”

Bulaşıcı Hastalıklar Üst Komitesi Üyesi ve pandemi merkezi hekimlerinden Göğüs Hastalıkları Klinik Şefi Dr. Mustafa Akansoy kişisel sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Pandemi Hastanesi'nde odalara ikişer hasta yatırmaya başladıklarını duyurdu. Açıklama şöyle:
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısNisan 15, 2021
“insan_ticareti"
Gazedda_Patreon

Bulaşıcı Hastalıklar Üst Komitesi Üyesi ve pandemi merkezi hekimlerinden Göğüs Hastalıkları Klinik Şefi Dr. Mustafa Akansoy kişisel sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Pandemi Hastanesi’nde odalara ikişer hasta yatırmaya başladıklarını duyurdu. Açıklama şöyle:

Acil Durum Hastanesinde hasta odalarına ikişer ikişer hasta yatırmaya başladık. Buranın dışında 40 kişilik ayrı bir yer de hazırladık, tahminim böyle giderse 10 güne bütün yerler dolar. Böyle giderse 10 güne kalmaz günde 150 -200 vaka çıkar, bu arada bu sayı doktor kapasitesini aşar. Artık kime bakınırsınız bilmem.

Lütfen önümüzdeki 7 gün boyunca sanki tam kapanma varmış gibi davranın ki vaka sayılarını azaltalım. Bir daha kapanma istemiyorsak bunu yapalım.,

Son olarak yarın sabah karantina doktor ekibinin toplantısı var. Bazı önemli kararlar alacağız.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık