İnsanHasta Hakları Hastanede Tanıtıldı

Evrensel Hasta Hakları Derneği’nin yürüttüğü “Hastanın Sesi” projesi ekibi 26 Ekim Çarşamba günü Hasta Hakları Günü çerçevesinde Dr. Burhan Nalbantoğlu Hastanesi’ne anlamlı bir ziyaret gerçekleştirdi. Hastanın Sesi Projesi ekibini Hastanenin başhekim yardımcılarından Dr. Adil Özyılkan karşıladı. Ziyarette hasta hakları tanıtılarak, kardiyoloji bölümünde yatmakta olan hastalara özel tasarlanmış “Geçmiş Olsun” kartları takdim edildi.
Gazedda Kıbrıs Gazedda KıbrısEkim 29, 2016
Gazedda_Patreon
Muzakere_CDF

Evrensel Hasta Hakları Derneği’nin yürüttüğü “Hastanın Sesi” projesi ekibi 26 Ekim Çarşamba günü Hasta Hakları Günü çerçevesinde Dr. Burhan Nalbantoğlu Hastanesi’ne anlamlı bir ziyaret gerçekleştirdi.

Hastanın Sesi Projesi ekibini Hastanenin başhekim yardımcılarından Dr. Adil Özyılkan karşıladı.

hastahak1

Ziyarette hasta hakları tanıtılarak, kardiyoloji bölümünde yatmakta olan hastalara özel tasarlanmış “Geçmiş Olsun” kartları takdim edildi.

Gazedda Kıbrıs

Gazedda Kıbrıs

Gazedda'yı hem yaşatabilmek hem de içeriklerini daha da zenginleştirebilmek için okuyucu katkısına ihtiyacımız var. Bağımsız ve özgür olmak, öyle kalmak ve bu sesi yaygınlaştırmak, daha fazla paylaşmak istiyoruz. Bunun da yolu sizlerin desteğinden, yani yurttaşların, Gazedda’yı sahiplenen insanların gönüllü oluşturacakları fondan geçmektedir. Gazedda’ya patreon üzerinden destek olabilirsiniz. https://www.patreon.com/gazedda

LGBT kitapcık